Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo o Ewě

Ewa se narodila 12.8.1993 v Třinci. Žije ve Vendryni, navštěvuje 1. ročník Gymnázia s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně. Hudbě se věnuje od dětství, 5 a půl roku navštěvovala ZUŠ v Třinci (hra na klavír). Dále navštěvovala 2 roky základní pohybové výchovy (soubor Rytmika při HV PZKO Český Těšín). Ráda sportuje, byla členkou oddílu sjezdového lyžování Ski Beskyd Velká Rača (3 sezóny). Má ráda hudbu, tanec, herectví, ráda zpívá, fotí, nakupuje a také si s chutí vyrazí někam s kamarádkami. Oblíbená muzika: PINK, Lady Gaga, Anastacia, Katy Perry, Linkin Park, David Koller, Kelly Clarkson, Avril, Lenny Kravitz, U2, Kevin Rudolf, Miley Cyrus, Nickelback, Doda, Kasia Kowalska, Dave Navarro, John Mayer, Foo Fighters, Alanis Morissette?. Od doby, co ji objevil její producent Lešek Wronka vydala alba - Měls mě vůbec rád (2006), Ticho (2007) a Sam na sam (2007) - polská verze jejího debutu. Ewa, jako historicky nejmladší zpěvačka, vyrazila se svojí kapelou De Rocx na samostatné koncertní turné po České republice a zastavila se v 18 městech. Z turné bylo vydáno živé DVD a CD Blíž ke hvězdám, které bylo oceněno Deskou roku 2008 za nejprodávanější DVD u nás. Na jaře 2009 Ewě vyšlo polské album Cicho.

Kapela
Marcus Tran - kapelník, kytara, zpěv
Dave Csenge - basová kytara, zpěv
Luki Boho - bicí

Diskografie
Měls mě vůbec rád (2006)
Singly: Měls mě vůbec rád, Zapadlej krám

Ticho (2007)
Singly: Ticho a La la laj

Sam na sam (2007) první polské album
Singl: Tam gdzie nie ma drog


Blíž ke hvězdám (2008), DVD a CD live

Cicho (2009) vyšlo v Polsku
Singl: Cicho


Soutěže a ankety

2004
1. místo v okresní pěvecké soutěži ve Frýdku-Místku

2005
1. místo na Evropském festivalu mládeže v Polsku

2006
1. místo v polské televizní pěvecká soutěži "Šance na úspěch"
Český slavík 2006 - "Objev roku"

2007
RGM hudební ceny TV Óčka - Objev roku
Deska roku 2006 - "Měls mě vůbec rád" se stalo Nejprodávanějším Debutem - Objev roku
"Objev Ro(c)ku" v anketě časopisu Rock&Pop
Anděl 2006 - nominace na Objev roku
Platinové album za prodej více než 20 tisíc desek alba "Měls mě vůbec rád"
JETIX Kids Awards 2007 - Nejlepší zpěvačka
Český Slavík 2007 - čtvrté místo v kategorii Zpěvačka
Platinová deska za prodej alba "Ticho"

2008
Anděl 2007 - třetí místo v kategorii Zpěvačka roku
Týtý - třetí místo v kategorii Zpěvačka
JETIX Kids Awards 2008 - Nejoblíbenější zpěvačka
Český Slavík 2008 - třetí místo v kategorii Zpěvačka

2009
Deska roku 2008 - Blíž ke hvězdám vyhrálo v kategorii Nejprodávanější hudební DVD
Anděl 2008 - nominace na Zpěvačku roku

Nejlepší alebum roku.cd cicho(v Polsku)

 

 

Ewa Farna: Tohle nikdo nečekal!


Opět o kousek výš k pomyslným hvězdám hudební branže vystoupila zpěvačka Ewa Farna. V únoru tohoto roku vydala v Polsku už druhé sólové album a vydavatelská společnost Universal Music Poland ji přihlásila do největší a nejprestižnější hudební soutěže v Polsku Opole 2009. O víkendu nečekaně zvítězila v kategorii Nejlepší polské album. Teprve patnáctileté české zpěvačce se tak pomalu, ale jistě otvírá cesta k evropské kariéře.

V kalendáři polských hudebních festivalů je červeně označeno několik dat. Mezi ty nejvýznamnější opole_farnapatří i udělování cen Superjedynky opolu
. Jde o nejprestižnější a největší hudební soutěž v Polsku. Letos se do finálního výběru dostala i naše zpěvačka Ewa Farna. Byla nominována hned ve dvou kategoriích: Skladba ( píseň "Cicho" - Ticho) a Album (album" Cicho" - Ticho). Podle managementu Ewy Farne byla už samotná nominace pro Ewu velkých úspěchem. Ale to nemělo být zdaleka všechno. V semifinálovém i finálovém kole hlasovali samotní diváci a posluchači z celého Polska a Ewa uspěla v silné konkurenci na výbornou. Vyhrála soutěž o nejlepší polské album. Takový úspěch snad opravdu nikdo nečekal a české zpěvačce se tím otevírá cesta k mezinárodní kariéře. Velikost polského trhu není právě zanedbatelná

-Kuk-Kačka..Ewááá je super

Ewa Farna sbírá hudební ceny v Polsku

 
VARŠAVA/OPOLE - Česká zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna vyhrála na Celostátním festivalu polské písničky v jihopolském městě Opole v kategorii Deska roku. Její album Cicho (česky Ticho) dostalo nejvíce hlasů od návštěvníků festivalu a diváků u televizních obrazovek.

Titulní píseň z druhého alba Farné navíc skončila na druhém místě v kategorii Hit roku. Zpěvačka, která v srpnu oslaví šestnácté narozeniny, zazpívala návštěvníkům 46. ročníku festivalu dvě písničky z alba Cicho, které vydala společnost Universal Music Polska letos v březnu. V české verzi vyšlo album Ticho v roce 2007.-Lidovky

 

Zpěvačka Ewa Farna vyhrála na festivalu Opole v Polsku cenu v kategorii Album roku

Velikost písma: Decrease font Enlarge font
image

Za album Ticho si odnesla zpěvačka Ewa Farna 13. června na prestižním polském festivalu Opole 2009 cenu v kategorii Album roku. Informovala o tom v úterý Markéta Venclíková ze společnosti Lewron music center.

Do soutěže v kategorii Album roku a Skladba roku přihlásila mladou zpěvačku vydavatelská společnost Universal Music Poland. O postup alba i skladby hlasovali diváci a posluchači z celého Polska. Farna na festivalu Opole 2009 představila svým fanouškům píseň Dmuchawce, latawce, wiatr, kterou napsal polský textař Marek Dutkiewicz. Deska Ticho (Cicho) je již druhým studiovým albem, které vyšlo v Polsku.

Česká zpěvačka polské národnosti Ewa Farna vydala svou debutovou desku Měls mě vůbec rád spolu se stejnojmenným hitem v roce 2006. Za toto album obdržela řadu ocenění včetně platinové desky za prodej více než 20 tisíc nosičů a získala titul Objev roku Českého slavíka v roce 2006. O rok později vydala své druhé sólové album Ticho a uspořádala první koncertní turné po České republice, v rámci kterého navštívila celkem 18 měst.

Farna získala na festivalu v polské Opoli cenu Deska roku

 

Ewa Farna uspěla na polském festivalu.Česká zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna vyhrála na Celostátním festivalu polské písničky v jihopolském městě Opole v kategorii Deska roku. Její album Cicho (česky Ticho) dostalo nejvíce hlasů od návštěvníků festivalu a diváků u televizních obrazovek.

Titulní píseň z druhého alba Farné navíc skončila na druhém místě v kategorii Hit roku.
Zpěvačka, která v srpnu oslaví šestnácté narozeniny, zazpívala návštěvníkům 46. ročníku festivalu dvě písničky z alba Cicho, které vydala společnost Universal Music Polska letos v březnu. V české verzi vyšlo album Ticho v roce 2007.

Ewa Farna vyhrála na světoznámém festivalu Opole 2009!

Ewa Farna slaví úspěchy nejen v Polsku, ale především u nás a její popularita stále strmě stoupá.

Celkem 4 fotografie

Ewa Farna slaví úspěchy nejen v Polsku, ale především u nás a její popularita stále strmě stoupá.

farna
 

 

Úspěšná zpěvačka Ewa Farna (15) na světoznámém polském festivalu Opole 2009 zvítězila v kategorii nejlepší album v Polsku!

Ewa vydala v únoru tohoto roku v Polsku druhé sólové album. V návaznosti na to ji vydavatelská společnost Universal Music Poland přihlásila do největší a nejprestižnější hudební soutěže v Polsku Opole 2009, a to hned ve dvou kategoriích: v kategorii  skladba a album.

Samotná nominace v těchto dvou kategoriích byla pro Farnou velkým úspěchem. V semifinálovém i finálovém  kole hlasovali diváci a  posluchači z celého Polska.

13. června nás Ewa reprezentovala a uspěla na tomto věhlasném festivalu v silné konkurenci na výbornou. Vyhrála soutěž o nejlepší album v Polsku.

Zpěvačka opět vystoupala o kousek výš k pomyslným opravdovým hvězdám hudební branže...

Farna vyhrála na festivalu v Opoli cenu Deska roku

13letá zpěvačka Ewa Farna

vydáno: 16.06.2009, 13:55 | aktualizace: 16.06.2009 13:58

 
 

Varšava/Opole - Česká zpěvačka s polskými kořeny Ewa Farna vyhrála na Celostátním festivalu polské písničky v jihopolském městě Opole v kategorii Deska roku. Její album Cicho (česky Ticho) dostalo nejvíce hlasů od návštěvníků festivalu a diváků u televizních obrazovek. ČTK o tom dnes informoval producent Lešek Wronka. Titulní píseň z druhého alba Farné navíc skončila na druhém místě v kategorii Hit roku.

Zpěvačka, která v srpnu oslaví šestnácté narozeniny, zazpívala návštěvníkům 46. ročníku festivalu dvě písničky z alba Cicho, které vydala společnost Universal Music Polska letos v březnu. V české verzi vyšlo album Ticho v roce 2007.

Studentka polského gymnázia v Českém Těšíně debutovala na české scéně v roce 2006 albem nazvaným Měls mě vůbec rád?, za jehož prodej získala platinovou desku. V polštině album vyšlo pod titulem Sam na sam (česky O samotě) o rok později.

Zpěvačka je dobře známá polským posluchačům i divákům. V polštině nazpívala titulní píseň k polské verzi nové hrané disneyovky Camp Rock a v roli punkerky účinkuje v seriálu Hela v opalach (Hela má potíže). Již dříve nazpívala titulní píseň s názvem Jaký to je k českému televiznímu seriálu Ošklivka Katka.

Účast na opolském festivalu může pomoci Farné v její kariéře. V amfiteátru poprvé zpívala řada dnes populárních zpěváků a zpěvaček. Mnoho z nich na letošním ročníku, který se konal od pátku do neděle, na pódiu uvedlo, že vděčí akci za nastartovaní kariéry. Festival je jakýmsi shrnutím hudební sezony v Polsku. Kromě ostřílených hvězd vystupují i nové tváře a večery doplňují kabaretní vystoupení. Celou akci naživo přenáší média. Díky tomu patří festival k nejpopulárnějším estrádním akcím v Polsku. Kritici však vyčítají festivalu komerční charakter.

 

Úkolníček EWA FARNA formát A6 - Úkolníčky-Ukolníček s Ewou

Památník A 5 EWA FARNA 2 bez zámku - Bloky-Deníki

 

Nová kapela Ewy

 
kapela Ewy Farne - Jan LstibůrekJan Lstibůrek - baskytara
Studoval hru na basovou kytaru a hudební kompozici na Konzervatoři Jaroslava Ježka, má za sebou studijní pobyt v Amsterdamu (Conservatorium van Amsterdam). Působí např. ve skupinách Toxique, Triny, Orchestr Karla Vlacha, dříve Al-Yaman (2006-08), Pájky Pájk (2003-06). Je členem doprovodných kapel Dary Rolins a Daniela Landy.
 

Kapela Ewy Farné - Martin ChobotMartin Chobot - kytara

Studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka a Arts Management na VŠE. Působil v kapelách Preweet, Bublifuck a My Own Story.


Kapela Ewy Farné - František PoborskýFrantišek Poborský – bicí

Začal hrát na bicí ve věku 10 let. Od té doby prošel mnoha kapelami a orchestry, se kterými procestoval střední Evropu. Mezi jeho nejvýznamnějších působení patří účinkování s kapelami Čechomor, LBP, Vilém Čok & ByPass a mnoha dalšími.
Kapela Ewy Farné - Jan SteinsdorferJan Steinsdorfer – klávesy

Studuje hudební kompozici na Konzervatoři Jaroslava Ježka u Karla Růžičky a klavír na VOŠ u Davida Dorůžky. Koncertoval s Orchestrem Václava Hybše, Evou Urbanovou, spolupracuje s Michalem Pavlíčkem a Varhanem. O. Bauerem. Má svůj jazzový kvintet a je člen kapely Sixin

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Wangle Your Blood Burden Checked

(ATroroLenHex, 8. 10. 2018 7:23)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/wanneer-moet-ik-cialis-innemen/

Pinch Your Blood Burden Checked

(ADaliaassoft, 29. 7. 2018 16:49)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-ou-pas/

terezka klarka solanska

(terezka klarka solanska , 26. 1. 2012 16:38)

ahoj terko jajsem klarka od ewi farny nejvječi fanynka viš terko ewa farna mluvi česky viš a nevim jesi biti napsala ewa farna tetka ne ma čas ewa farna chodit tadi na svuj blog viš terko ona chodi na koncerty ewa farna do prahy ostravy brna viš a tak dale viš ja sem jeji kamoška od ewi farny viš promin ona ma mje za kamošku a zusku za kamošku viš pozdě hehe

facebook na EF!

(Terska Čerwená :D, 13. 3. 2011 17:14)

http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100002154672949

její skutečný facebook!!

Lisa Simpson

(Lisa, 15. 2. 2011 17:15)

www.cooltip.estranky.cz

ahoj

(penny, 6. 8. 2009 21:03)

mas to tu moc pieknyy fakt super aa ze pocuvas spevacky co ja je naozaj uplne super mas dobry stil fakt mas facebook alebo icq??

Re: ahoj

(Ivuska, 12. 2. 2011 16:47)

.

kluk a holka velká laska

(Natálie, 8. 2. 2011 19:56)

Maš kluka aje heskej a jak dlouho ho máš ráda.
Natalie Hnatková

nejlepši holka a spěvačka

(tenzy mašetova, 1. 2. 2011 13:16)

ona je nej spěvačkaa a holka

dopis evě farrné

(tereza šnýdrová, 28. 11. 2010 11:11)

a hoj evo moc a moc tě obděvuji protože krásně spíváš tak ahoj tereza š farný.

Re: dopis evě farrné

(????????????????, 29. 1. 2011 13:43)

nc mc

hsm

(nikejla, 7. 11. 2010 13:52)

ewa farna je super